Rada Pedagogiczna ZSP w roku szkolnym 2016/2017


Dyrekcja:

Dyrektor: mgr Wojciech Komorek

Wicedyrektor: mgr Renata Szymanek

Wicedyrektor: mgr Karina Irczyk

 

 

Przedmioty ogólnokształcące:

język polski:

mgr Anna Białek

mgr Elżbieta Kącka

mgr Dagmara Porembska-Tkocz

mgr Katarzyna Stabla

mgr Patrycja Swierczyna

mgr Stanisława Wieczorek

 

 

język angielski:

mgr Aneta Buczak

mgr Joanna Dziwoki

mgr Karina Irczyk

mgr Wojciech Komorek

mgr Helena Matys

mgr Joanna Skorupa

mgr Lucyna Strączek

mgr Iwona Duszak

 

 

język włoski:

dr Monika Horyśniak

 

język francuski:

mgr Anna Mruzek

 

język niemiecki:

mgr Marcin Kapuścik

mgr Jolanta Zygmunt

 

 

język hiszpański:

mgr Agnieszka Kurasz

mgr Zofia Sekuła

 

 

język rosyjski:

mgr Katarzyna Kolorz

 

 

historia/WOS:

mgr Danuta Kubica

mgr Renata Skalmierska

 

matematyka:

mgr Sylwia Bizoń

mgr Agata Figura

mgr Ludmiła Gacka

mgr Izabela Morgała

mgr Paweł Sosnowski

 

matematyka nauczana dwujęzycznie:

mgr Paweł Sosnowski

 

edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Violetta Król

 

edukacja dla bezpieczeństwa nauczana dwujęzycznie:

mgr Joanna Dziwoki

 

kultura:

mgr Elżbieta Kącka

mgr Stanisława Wieczorek

 

podstawy przedsiębiorczości:

mgr Agata Figura

mgr Izabela Morgała

mgr Grażyna Tytko

 

podstawy przedsiębiorczości nauczane dwujęzycznie:

mgr Karina Irczyk

 

fizyka:

mgr Tadeusz Winkler

 

 

biologia:

mgr Violetta Król

mgr Grażyna Tytko

 

chemia:

mgr Adam Mruzek

mgr Katarzyna Szałek

 

 

geografia:

mgr Danuta Woźnica

 

 

geografia nauczana dwujęzycznie:

mgr Lucyna Strączek

 

 

informatyka:

mgr Sylwia Bizoń

mgr Adam Mruzek

 

religia:

mgr Anna Gasz-Michalska

ks. Paweł Ścibor

 

 

wychowanie fizyczne:

mgr Wojciech Nieroda

mgr Sonia Rączka

mgr Michał Smuda

mgr Witold Swoboda

 

 

 

Przedmioty uzupełniające

historia i społeczeństwo:

mgr Danuta Kubica

mgr Renata Skalmierska

 

przyroda:

mgr Tadeusz Winkler

 

przyroda nauczana dwujęzycznie

mgr Wojciech Komorek

 

realioznawstwo krajów anglojęzycznych

mgr Karina Irczyk

mgr Lucyna Strączek

 

 

zastosowania matematyki:

mgr Sylwia Bizoń

mgr Agata Figura

mgr Ludmiła Gacka

mgr Izabela Morgała

mgr Paweł Sosnowski

 

 

zastosowanie wiedzy o literaturze, języku i kulturze:

mgr Patrycja Swierczyna

mgr Stanisława Wieczorek

 

 

Liceum Plastyczne:

 

rysunek i malarstwo:

mgr Małgorzata Bednarczuk

mgr A. Janasik

mgr Katarzyna Wieczorek

 

specjalność:

mgr Małgorzata Bednarczuk

mgr Justyna Brząkalik

mgr Monika Kołodziej-Mrosek

mgr Grzegorz Mitręga

mgr Marek Pośpiech

 

projektowanie:

mgr Monika Kołodziej-Mrosek

mgr Grzegorz Mitręga

mgr Marek Pośpiech

 

rzeźba:

mgr Marta Lach

 

fotografia i film:

mgr A. Kawa

 

historia sztuki:

mgr Aleksandra Leśniewicz

Informacja wytworzona przez:
Aneta Buczak , w dniu:  28‑09‑2016 22:26:48
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Aneta Buczak
email: aneta_buczak@wp.pl
, w dniu:  28‑09‑2016 22:26:48
Data ostatniej aktualizacji:
19‑05‑2017 19:35:38
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive